Teatralny Bluszcz

O CZYM MARZY DZIEWCZYNA

Komedia charakterów (w jednym akcie), na motywach Czechowowskiego żartu scenicznego "Oświadczyny"

2 grudnia 2022, godz. 19:00

CZUŁE PRZESTRZENIE

Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży (3. edycja)

22-26 sierpnia 2022

Stworzymy wspólnie spektakl, który zagramy na deskach Galerii Bluszcz

WARSZTATY TEATRALNE

Latem 2021 r. odbyły się pierwsze warsztaty teatralne w Galerii Bluszcz. Wydarzenie skierowane było do młodzieży w wieku 10-14 lat, która chce odkrywać siebie na scenie, doświadczać ciekawych procesów i spędzić wakacyjne chwile z rówieśnikami. Zwieńczeniem tygodniowych spotkań była krótka forma teatralna na podstawie wybranego tekstu. Ostatniego dnia odbyła się premiera przygotowanego mini spektaklu dla rodziców, znajomych i każdego kto w sercu ma teatr i był ciekawy, jaką podróż odbyli młodzi artyści.
Warsztaty poprowadziła Ada Widziewicz.

Laurent Baffie "POCZEKALNIA" - spektakl teatralny

W ramach podkowiańskich Otwartych Ogrodów 2021 na deskach sceny Galerii Bluszcz można było obejrzeć spektakl teatralny dla widzów dorosłych Laurenta Baffie pt. „Poczekalnia”.
To wyjątkowa opowieść o grupie pacjentów, o różnych zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych, którzy w oczekiwaniu na wizytę u spóźniającego się lekarza, nawzajem obserwują - i nie tylko - swoje zachowania w poczekalni gabinetu.
Reżyseria: Sebastian Gontarz
Wystąpili: Inga Chmurzyńska, Martyna Kleszczewska, Jakub Ormaniec, Julia Smolarek, Zofia Wątroba, Maciej Zawodny, Philip Madeja.
Bardzo się cieszymy z udziału tak licznie zgromadzonej publiczności! Kolejny raz okazało się, że Podkowa Leśna skupia wiele osób kochających teatr